Novinky

KOFT začal s distribucí vodky TITO´S.

11.9.2023 - TITO´S VODKA

Společnost KOFT, s.r.o. se sídlem v Bratislavě byla pověřena distribucí značky Tito's na Slovensku se začátkem v září 2023.

S naší první značkou, kterou jsme zastupovali, finskou vodkou Koskenkorva, jsme se stali silným a spolehlivým zástupcem zahraničních značek. Naše hlavní myšlenka v této sféře byla jasná: SERIÓZNÍ PARTNERSTVÍ S DLHOBDTOBOU PERSPEKTIVOU.

Během naší třicetileté existence jsme naše portfolio rozšířili o více než 36 prémiových značek alkoholu. V roce 1998 jsme začali zastupovat značky skupiny BACARDI-MARTINI. O sedm let později jsme začali spolupracovat se zástupci BROWN - FORMAN Finlandia a Jack Daniel’s a získali jsme také exkluzivní zastoupení skupiny MOET HENNESSY, dnes známé jako L.V.M.H. Zároveň jsme spustili spolupráci s francouzskou značkou CALVADOS BOULARD. Od té doby jsme rozšířili a prohloubili spolupráci s jednotlivými obchodními partnery a můžeme se tak pochlubit skutečně bohatým portfoliem vodky, americké whisky, skotských Singlemalt a Blended whisky, rumů a ginů, tichých a perlivých vín, vermutů, světoznámého šampaňského a koňaků, tequily či likérů.

Nezáleží nám však pouze na kvalitních produktech, které distribuujeme. Jsme držiteli certifikace ISO, která představuje mezinárodní systém kvality a je zárukou systému kvality. Kromě mezinárodní normy ISO 9001:2015 splňujeme také požadavky ISO 14001:2015 v oblasti environmentálního managementu. Kromě environmentálních aspektů se zabýváme různými formami CSR. Prioritou je téma zodpovědné konzumace alkoholu, a proto jsme součástí Fóra „PI S ROZUMEM“. Rok 2022 byl plný změn a novinek. Začali jsme distribuovat giny J.J. WHITLEY, WHITLEY NEILL, BERKSHIRE a WARNER´S, tequily VOLCÁN DE MI TIERRA a CAZCABEL, irskou whisky THE POGUES, SAMUEL GELSTON´S a FERCULLEN a velšskou whisky ABER FALLS. V roce 2023 jsme se rozhodli vrátit k kořenům a opět jsme začali s distribucí finské vodky KOSKENKORVA, kterou má v portfoliu ANORA a bourbon EVAN WILLIAM´S z HEAVEN HILL DISTILLERY.