Fercullen Irish Whiskey se zrodila ve výjimečné palírně panství Powerscourt a díky ní můžeme ducha tohoto mimořádného místa přenést do zbytku světa – a zároveň obohatit vaše běžné i výjimečné okamžiky.

Značka Fercullen si klade za cíl nahlédnout za hranice toho, co JE, a hledat to, co by MOHLO být. Ví, že s důvěrou, kreativitou a trochou odvahy je vždy možné dosáhnout více. Nikdy se neuspokojí, vždy jde nad rámec standardů, nad rámec očekávání – vytváří speciální whiskey pro všechny okamžiky, které si chcete zapamatovat. Abyste mohli oslavit každý úspěch, velký či malý – protože život by se měl užívat a úsilí by mělo být odměněno. Abyste mohli obohatit každou příležitost, ať už jde o večer ve městě, koktejlovou párty nebo klidný večer doma. Ať už je váš okamžik jakýkoli, můžete ho naplnit tím nejlepším.

Každá whiskey vzniká přímo na panství Powerscourt, kde čerpá přírodně filtrovanou vodu z podzemního jezera napájeného krásnými horami Wicklow, které jsou inspirací pro vizuál značky. Nejmodernější palírnu postavili v budově starého mlýna a na ničem nešetřili – kvalita a charakter těchto whiskey proto odpovídají kvalitě a charakteru uznávané půdy, na které se vyrábějí.

V nabídce najdete širokou škálu irských whiskey, které vyhovují každému okamžiku, od vynikající vyvážené 18leté single malt whiskey přes hladkou, sladkou 10letou single grain až po naši novou směs, která je ideální na přípravu těch nejlahodnějších koktejlů.

Vždy máte po ruce dokonalou whiskey, která vám zpříjemní okamžiky. Fercullen. Udělejte svůj okamžik nezapomenutelný.