EVAN WILLIAMS Oceňovaný bourbon byl vytvořen na počest Evana Williamse a pro zachování historie americké whisky naživu. Zraje o mnohem déle, než vyžaduje zákon, a výsledkem je bourbon, který je jemný, plný a snadno se vychutnává. Evan Williams se destiluje ve zařízení Heaven Hill's Bernheim, které se nachází jen pár bloků od místa, kde sám Evan postavil svůj palír.

POZNEJTE NAŠE PALÍRNY

VÝROBA SPRÁVNÉHO BOURBONU ZAČÍNÁ U SPRÁVNÝCH LIDÍ. POZNEJTE NAŠE PALÍRNY.

MISTROVSKÝ PALÍŘ - CONOR O'DRISCOLL Conor dohlíží na destilaci, zrání a výběr našich světově proslulých bourbonů v palírně Bernheim a střeží sklad s 1,7 miliónem sudů. Má přes 15leté zkušenosti v průmyslu s bourbonem v Kentucky a má závratnou úlohu dohlížet na to, aby každá láhev Evan Williams bourbonu ukrývala stálou, kvalitní chuť.

REMESELNÝ PALÍŘ - JODIE FILIATREAU Jodie začal svoji kariéru v Evan Williams v roce 1981. Během své neuvěřitelné kariéry nashromáždil rozsáhlé znalosti o palírnictví a procesech zrání v sudech. Dnes Jodie vede naši Remeselnou palírnu v Evan Williams Bourbon Experience na historickém Whiskey Row v Louisville – oficiální zastávce na Kentucky Bourbon Trail.