Otázka v láhvi

ELIJAH CRAIG se stává celosvětovým dodavatelem a oficiálním bourbonem Ryder Cupu.

KOFT | 4.8.2023 | Blog

Prestižní golfová soutěž Ryder Cup Europe a americká organizace golfových profesionálů PGA of America dnes oznámily několikaleté partnerství, díky kterému se Elijah Craig stal "oficiálním bourbonem" a celosvětovým dodavatelem Ryder Cupu.

Partnerství se značkou Elijah Craig bude oficiálně představeno na Ryder Cupu 2023, který se koná v římském klubu Marco Simone Golf and Country Club od 29. září do 1. října a na Ryder Cupu 2025 v Bethpage Black ve Farmingdale v New Yorku.

Elijah Craig je známý také jako "otec bourbonu", protože jako první použil pro výrobu bourbonu opálené dubové sudy a dodnes inspiruje množství oceněných whisky. Bourbon Elijah Craig a Rye Whiskey spolu s charakteristickým koktejlem Ryder Cupu budou k dispozici na každém podniku. Diváci si budou moci vychutnat značku Elijah Craig prostřednictvím prominentní digitální mediální přítomnosti na sociálních a digitálních kanálech PGA of America a Ryder Cupu včetně vlastního obsahu, médií přímo na místě a autentického propojení napříč sociálními sítěmi. Fanoušci Ryder Cupu a bourbonu budou mít také možnost zakoupit si speciální láhve Elijah Craig při příležitosti Ryder Cupu 2023.

Tato jedinečná soutěž se poprvé konala v roce 1927 a postavila proti sobě 12 špičkových profesionálních golfistů z USA a Evropy. Ryder Cup se stal jedním z největších sportovních událostí, která zaujala miliony diváků po celém světě. Elijah Craig je nadále jedinečnou součástí golfového světa a oficiálním dodavatelem bourbonu a whisky soutěží a organizace PGA of America, PGA Championship, KPMG Women's PGA Championship a oficiálním partnerem PGA National Club Championship. Elijah Craig je také "oficiálním bourbonem" profesionálního golfisty PGA TOUR Maxe Homa a sportovní novinářky Amandy Balionis Renner.

Max Stefka, produktový ředitel skupiny Elijah Craig Bourbon, o novém partnerství řekl: „Je nám ctí, že můžeme propojit kvalitní řemeslné zpracování značky Elijah Craig s jedinečnou historií Ryder Cupu. Jen málo událostí na světě vzbuzuje takovou vášeň a hrdost. Těšíme se na oslavu každého okamžiku s panáčkem Elijah Craig v ruce.“

Guy Kinnings, ředitel Ryder Cupu, řekl: „Ryder Cup je známý svou neuvěřitelnou atmosférou, a to i díky pohostinnosti světové kvality pro naše diváky. Řím, jako jedna z předních světových turistických atrakcí a premiérový hostitel, slibuje, že tento září bude opravdu jedinečný. Bourbon Elijah Craig je fantastickým přírůstkem do naší partnerské komunity. Těšíme se na spolupráci a poskytnutí jejich sortimentu našim divákům.“

Jeff Price, obchodní ředitel PGA of America, dodal: „Přítomnost značky Elijah Craig na Ryder Cupu 2023 bude velkým přínosem pro celkový zážitek diváků. Jelikož jde o jednu z nejprestižnějších sportovních událostí, jsme rádi, že Bourbon Elijah Craig a jeho nepřekonatelná chuť a kvalita jsou součástí slavností Ryder Cupu v Marco Simone a Bethpage.“

O bourbone Elijah Craig Elijah Craig, známý také jako "otec bourbonu", se stal prvním lihovarníkem, který svůj bourbon nechal zrát v opálených dubových sudech. Čirá, nezralá kukuřičná whisky se proměnila na odvážnou jantarovou kapalinu s charakteristickou jemnou chutí, která dělá bourbon tím, čím je dnes. Vliv komunity Elijah Craig v současnosti pokračuje také prostřednictvím události Elijah Craig Old Fashioned Week, na které se vyberou finanční dary v hodnotě až 300 000 dolarů. Tyto dary jsou následně věnovány organizacím, které podporují pohostinský průmysl. Řada Elijah Craig z dílny lihovaru Heaven Hill, největší nezávislé, rodinné společnosti a druhého největšího držitele kentuckého bourbonu na světě, zahrnuje: Elijah Craig Small Batch, Kentucky Straight Bourbon Whiskey, Elijah Craig Straight Rye Whiskey, Elijah Craig Toasted Barrel, Kentucky Straight Bourbon Whiskey, Elijah Craig Barrel Proof, Kentucky Straight Bourbon Whiskey a Elijah Craig 18-Year-Old Single Barrel, Kentucky Straight Bourbon Whiskey. Značka Elijah Craig získala několik ocenění: Whisky Advocate's Whisky of the Year, Best Small Batch Bourbon, Double Gold na San Francisco World Spirits Competition, World's Best Small Batch Bourbon, Best Kentucky Small Batch Bourbon na Whisky Magazine's 2023 World Whiskies Awards. Více informací najdete na webové stránce www.elijahcraig.com. Lihovar Heaven Hill vám připomíná: „Rozumějte. Pijte s rozumem.“

O Ryder Cupu Europe Událost Ryder Cup Europe, která se skládá ze zástupců European Tour (60 %), PGA Velké Británie a Irska (20 %) a Konfederace profesionálního golfu prostřednictvím Ryder Cup European Development Trust (RCEDT) (20 %), vlastní práva na Ryder Cup, když se soutěž koná v Evropě. European Tour je řídícím partnerem a má hlavní odpovědnost za všechny záležitosti týkající se evropského týmu; PGA Velké Británie a Irska je zakládajícím partnerem; Konfederace profesionálního golfu je zase odpovědná za řízení Trustu, který je rozvojovým partnerem. Celosvětovými partnery Ryder Cupu 2023 jsou Aon, BMW, Capgemini a Rolex.

O PGA of America PGA of America je jednou z největších sportovních organizací na světě, která se skládá z téměř 28 000 profesionálů PGA, kteří denně pracují na růstu jejích zájmů a začlenění do golfové hry. Pro více informací o PGA of America navštivte webovou stránku PGA.com a sledujte nás na Twitteru, Instagramu a Facebooku.