CUT Rum
Premium směs rumů z Trinidadu a Jamajky. Vyrobeno v měděných kotlích, doplněno přírodními ingrediencemi. CUT Spiced a CUT Overproof rumy jsou převážně vyrobeny z jamajského rumu z Worthy Park Estate (80%), přičemž je také použito malé množství rumu z Trinidadian Distillery, které jim přidává další hloubku během procesu koření. CUT Smoked rum tvoří 100% rum z Worthy Park Estate, který zrává 3 roky.

Proces kouření Kouření trvá přibližně 2 roky, než je dosaženo dokonalosti. Značka trvala dlouho na nalezení nejlepšího způsobu pro dokonalé zkouření 3letých jamajských rumů. V peci se spalují štěpky z amerického dubu, přičemž se zachytává dubový kouř a postupně se přidává malé množství rumu. Výsledkem je hustý uzený rumový kondenzát plný kouřové chuti. V dalším kroku jsou z uzeného kondenzátu vyfiltrované všechny karcinogeny a nevhodné částice. Upravený kondenzát je poté nalit do šarže 3letého rumu z Worthy Park Estate. V tomto bodě jsou přidány také přírodní kávové a tabákové přísady a rum je následně nechán odpočívat 4 týdny v dubových sudech, aby byl dokončen proces macerace.


 


Worthy Park Estate

 

Destilérka má jasný cíl - vyrábět kvalitní rum pro ty, které omrzela průměrná chuť syntetických rumových nápojů. Destilérka sídlící v srdci Jamajky vyrábí na svých 10 000 akrů oceněné rumy již od 18. století a byla prvním výrobcem rumu na Jamajce. Díky své rozloze je Worthy Park Estate schopná vytvořit si svůj vlastní cukr, který se nachází v každé kapce těchto rumů. Destilérka používá tradiční jamajské kotle škotské výroby a vyrábí rumy s opravdovým srdcem a duší. Právě tyto rumy tvoří dokonalý základ pro vytvoření sortimentu CUT rumů.


Cut rumy sú vyrobené pre odvážnych konzumentov. Pre otvorených a nenáročných ľudí. Pre tých, ktorí sú ochotní hľadať kvalitu. Pre ľudí, ktorý nechajú konvencie za dverami a užívajú si veci také, aké sú.