Hlavní zajímavosti

Vodka Tito’s Handmade Vodka je originální americká řemeslná vodka.

Tito´s vodka je nejoblíbenější vodka v USA. Je také č. 1 mezi nejprodávanějšími lihovinami v USA a 2. nejlepší prodávanou prémiovou vodkou na světě.

Složení

  • Hoci většina vodek se vyrábí z pšenice/obilnin/brambor, ta Titova se vyrábí z kukuřice, což jí dodává nejen skvělou chuť, ale díky tomu je nápoj přirozeně bezlepkový. Tito měl náskok už předtím, než se vědělo o alergii na lepek!

  • Kromě jemného závěru a přirozených kvalit je voda, která se používá k destilaci, z místních zdrojů a většina je přirozeně filtrována přes známé vápence Texasu, což pomáhá odstranit nečistoty, ale ne chuť.

Výroba

  • Používá se metoda šestinásobné destilace v kotli, z čehož vzniká chutnější, dobře vyvážená, výrazná lihovina s plným tělem. Během procesu výroby se používá výhradně srdce destilátu, které vytváří nejjemnější a nejkvalitnější složky.

  • Tento proces, ačkoli nákladnější a pracnější (oproti destilaci ve válcích, což se používá u většiny vodek), umožňuje úplnou kontrolu nad dávkami a náš tým tak může neustále vytvářet vodku s vynikající chutí.